Osvetlenie a elektromontáže

Použitie

LED priemyselné modulové svietidlá

Ak ste správca, alebo vlastník čerpacej stanice alebo areálu kde sa v rámci úspory vymenili stávajúce svietidlá za drahé (ale nekvalitné) LED svietidlá a teraz vám to tam bliká alebo nesvieti a je potreba neustály servis tak nás prosím kontaktujte určite vám vieme v tomto pomôcť.
Použitie je široké: výrobné haly, sklady, veľké uplatnenie v strojoch a priestoroch s veľkým využitím vody – autoumývarky, stroje na opracovanie kovov, jazierka a pod...
Osvetlenie exteriéru: parkoviská, čerpacie stanice, reklamné plochy, pamiatky a pod.

LED verejné osvetlenie

Čo sa týka verejného osvetlenia, ktoré môže byť použité aj na osvetlenie vonkajších priestorov priemyselných areálov. Je hlavnou výhodou "repas" historických lámp v parkoch a historických centrách. Teda pôvodne svietidlo zostane zachované tak aby sa nemenil charakter miesta. A zmení sa vnútro osvetlenia tak že bude nízkoenergetické pričom bude poskytovať viac svetla ako stávajúci svetelný bod. Nebude vyžadovať náročné servisné zásahy.

LED trubice

Neskutočne široké využitie, všade kde boli uplatnené klasické lineárne trubice. Vhodné sú aj na napojenie s pohybovými čidlami, teda napríklad v skladoch, garážach, výrobných linkách, dieľňach, kanceláriách... Po úprave napájania môže ostať zachované pôvodné svietidlo.

LED panely

Použitie hlavne v administratívnych budovách, obchodoch, zdravotných strediskách, školách a miestach kde je osadený kazetový strop.

LED pásy

Veľmi široké použitie jak v komerčnej tak súkromnej sfére. Či už sa jedná o herne, reštaurácie, bary, reklamy, podhľady, schodiská. Je potreba však dbať na správne chladenie, inak vám po chvíli prestanú svietiť jednotlivé časti a potom to odíde ako celok alebo to bude blikať a podobne.